Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon
K / 19.08 / 20:00

Kestus: 20?
Pilet: 100/150 eek -> Osta

Augusti TantsuFestival 2009:

KASPER DAUGAARD POULSEN / CLUB FISK /TAANI/ "Forestillinger""Forestillinger" on lühike koomiline performance, milles on kaks näitlejat, kaks kostüümivahetust, kaks maski, üks pabertahvel ning lavastuse ja selle struktuuri põhjalik lahtiseletus. Mis juhtub meie arusaamisega kunstiteosest, kui kõik algusest peale ära seletada? Võib ta meid siiski veel üllatada? Taanikeelne pealkiri "Forestillinger" väga tabav, sest see võib ühtaegu tähendada nii performance-it, muljet kui ka kujutlusvõimet.
Club Fisk töid iseloomustab vabastav huumor ning paras annus klassikalist põhjamaade minimalismi.

 

Pressi vastukajad:

 

"Anette Asp Christensen ja Mari Matre Larsen väga koomiline duett kirjeldades ja esitades kolm identset tegevust kolmes erinevas väga naljakas kostüümis."

Teater 1, no. 129 (DK)

 

"Vabastav ja ülinaljakas koreograafia."
Danstidningen (SE)

 

Kasper Daugaard Poulsen (1977) on õppinud Amsterdami Kunstiakadeemia kaasaegse tantsu osakonnas, mille lõpetas 2002. aastal. Ta töötab tantsija ja koreograafina Taanis ja muudeski riikides. 2003. aastal asutas ta trupi Club Fisk, mis on esitlenud tema töid Hollandis, Rootsis, Saksamaal, Šotimaal, Itaalias, Brasiilias ja USA-s.


Mari Matre Larsen (1979) lõpetas 2002. aastal Amsterdami Kunstiakadeemia kaasaegse tantsu osakonna ning töötab vabakutselise etendajana Hollandis, Taanis, Norras ja Belgias. Teinud koostööd Hooman Sharifi, Kasper Daugaard Poulseni, Sarah Manya ja Arthur Rosenfeldiga.

 

Anette Asp Christensen (1974) töötab etendaja, koreograafi ning video- ja installatsioonikunstnikuna. Ta on õppinud kaasaegset tantsu ja füüsilist teatrit Taanis, Amsterdamis ja New Yorgis. Alates 1999. aastast on ta teinud koostööd Joao Fiadeiro/Companhia RE.ALiga, Stuart Lynchi, Thomas Hejleseni ja Kasper Daugaard Poulseniga. Anette on tantsu- ja teatritrupi Out of Joint produktion kunstiline juht.


Idee & lavastus: Kasper Daugaard Poulsen
Idee: Mari Matre Larsen, Anette Asp Christensen

Esitus: Mari Matre Larsen

Idee & dramaturgia: Christine Fentz
Valguskujundus: Thomas Bendiksen, Kasper Daugaard Poulsen
Fotod: Thomas Petri

Lavastuse "Forestillinger" tellis ja kaasprodutseeris 2006. aastal festival Dansescenen Kopenhaagenis

Toetavad: Taani Kunstide Nõukogu, Århusi linnavalitsus ja Dansepuljen / Danseværket
Tallinna etendusi toetavad: Taani Kunstide Nõukogu, Århusi linnavalitsus

 

Etendus on inglise keeles!
www.clubfisk.dk / www.danishperformingarts.info/index.php?id=1441

 

 

 < Tagasi