Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon
R / 20.11 / 19:30
P / 22.11 / 19:30

Kestus: 90`
Pilet: Piletid eelmüügis Piletilevis ja kohapeal 7/10 EUR
Video

ANIMATED DREAMS 
ENSEMBLE FOR NEW MUSIC TALLINN
Silent Movie NightTallinna Uue Muusika Ansambel ja Animated Dreams/PÖFF esitlevad uut heli ja kujutava kunsti vormi projektis Silent Movie Night  Projekt hõlmab muusika- ja meediaetendusi, kus vaataja saab nautida visuaalset meediat, sealhulgas animatsiooni, videokunsti, lühifilme, mida saadab live-kontsert. Tallinna Uue Muusika Ansambel palus heliloojatel ja animatsiooniartistidel kirjutada uudisteosed, -videod ja -animatsioonid. Protsessi kaasati heliloojad ja kunstnikud Prantsusmaalt, Küproselt, Saksamaalt, USAst, Iisraelist ja Eestist. Programmi kõrghetkeks on Eesti re˛issööri Priit Tenderi animatsiooni esilinastus ning kaasneva, Märt-Matis Lille loodud, muusika esiettekanne. Märkimist väärivad ka maailmakuulsa ja hinnatud re˛issööri David O’Reilly animatsioon Prantsuse helilooja Brice Catherin'i loodud uue muusikaga. Tähele tasub panna ka Saksa helilooja ja kunstniku Alexander Schubert'i suurepärast muusikat ja videot. Silent Movie Night heliloojateks on: Alexander Schubert, Brice Catherin, Märt-Matis Lill, Diana Rotaru, Yair Klartag, Ove-Kuth Kadak ja Sabina Ulubeanu. Meediapoole taga seisavad kunstnikud: David O’Rielly, Priit Tender, Alexander Schubert, Kiwa Noid, Anda Puscas, Rainer Kohlberger ja Mirona Radu.

Tallinna Uue Muusika Ansambel (loodud aastal 2012) on fikseerimata koosseisuga uus rühmitus Eesti muusikamaastikul, omamoodi platvorm uue muusika kogemise võimaluste loomiseks. Ansambel soovib tuua kuulajani parima osa uuest muusikast ning pakkuda kaasaegsetele heliloojatele väljundit loomingu esmaesitamiseks.

20.11 ja 22.11 kell 19.30 esitab Tallinna Uue Muusika Ansambel kontsertkava Kanuti Gildi saalis. Huvilised saavad osaleda ka kontserdile eelnevas loengus, mis toimub 18.11 kell 11:00 Balti Filmi- ja Meediakoolis.

 

22.11 linastuvad kell 14:00 ja 16:00 Animated Dreams festivali raames lühifilmid.

Lisainfo: 2015.poff.ee.


Üritus leiab aset Animated Dreams festivali, Ensemble for New Music Tallinn ja Bukarest Inner Sound festivali koostöös.

 < Tagasi