Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon
K / 26.08 / 20:30
R / 28.08 / 05:30

Kestus: 60`
Pilet: Piletid eelmüügis Piletilevis ja kohapeal 5 EUR -> Osta

SAAL Biennaal 2015:
CHUNGIN /Tallinn/ Tuvi tee - lavastatud ringkäik
NB! Algus Kanuti Gildi SAAList (Pikk 20)Lisaks muule on Chungin tuvi. Tuvi on nii Chungini klanni tootem kui ka praktiline eksisteerimise vorm. Linnamatkas "Tuvi tee" ("Via Columna") viib Chungin huvitunu tuvi jälgedes linna peale kondama ja näitab elu. Rännakut võib võtta ka kui arutlust inimlikkusest ja mitteinimlikkusest tuvi kõverpilgu läbi. Möödaminnes antakse ka praktilisi näpunäiteid sellest, kuidas ja kust tasuta süüa saab? Kuidas ronida sinna kuhu ise tahad? Kuidas irduda kodanlikust mugavustsoonist? Linnamatk "Tuvi tee" sobib kaasa kapsamiseks igale vanuserühmale. Riietus lihtne ja mugav.

Chungin Han Minjujui on vabakutseline muusik ja kirjutaja. Ise armastab ta endast mõelda kui poeedist, kes ei viitsi hommikuti tööle minna. Chungin on lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonna bakalaureuse leveli ja usub siiralt, et Jeesus ei ole pelgalt kirjanduslik tegelane või ajalooline fiktsioon. Ilusama aja oma igapäevaelust laulab Chungin ja mängib kitarri punkbändis St. Cheatersburg.

 

Lavastatud ringkäigud on SAAL Biennaali algatusel valitud kunstnike poolt teostatavad avastusretked linnaruumis läbi nende isikliku prisma, mis täiendavad SAAL Biennaali uudishimu taasmõtestada seost oma toimumispaigaga.


Idee ja teostus: Chungin
Idee algatus: SAAL Biennaal

Kaasproduktsioon: Kanuti Gildi SAAL

Toetajad: Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Eesti Kultuurkapital

Eesti keeles.

 

NB! Soovitame riietuda ilmastikukohaselt ja mugavalt. 

 

NB! Vestlus ringkäike lavastanud kunstnikega 28. augustil kell 17:00 Kanuti Gildi SAALis. Vestlust viivad läbi Annika Üprus ja Priit Raud (eesti keeles).

 


SAAL Biennaali 2015 piletiinfo

Üksikpiletid eelmüügis hinnaga 10/14 EUR kuni 10. augustini, alates 11. augustist 12/18 EUR.

NB! ANNE TERESA DE KEERSMAEKER, BORIS CHARMATZ, AMANDINE BEYER “Partita 2” piletid on eelmüügis vastasvalt istekohale hinnaga 11/14/20 EUR kuni 10. augustini ja alates 11. augustist täishinnaga 14/18/25 EUR Piletilevis, Piletimaailmas ja Rahvusooper Estonia kassas (avatud iga päev 11:00-19:00 v.a 21. juuni -26. juuli).
-soodustused õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele -50% pileti hinnast
-gruppidele on iga 21 pilet tasuta kui vormistada tellimus Estonia kassas (683 1210) või estonia@opera.ee
-korraga kehtib ainult üks soodustus!

Lavastatud ringkäikude - KRISTINA NORMAN, CHUNGIN, DORIS FELDMANN & KRISTINA-MARIA HEINSALU ning FLO KASEARU & RIINA MAIDRE etenduse “House Music” ja MARKUS ÖHRNi filmi installatsiooni “Bergman in Uganda” piletid müügis hinnaga 5 EUR.

4-etenduse passid müügil piiratud koguses ainult eelmüügis hinnaga 30/42 EUR (sissepääs 4 vabalt valitud erinevale etendusele va “Partita 2” ning 5 EUR piletiga üritustele) kuni 10. augustini (k.a.).

Piletid ja 4-etenduse passid on saadaval nii Piletilevi müügipunktides (müügipunktis lisandub iga pääsme kohta müügipunkti teenustasu 0.60€) kui Piletilevi internetipoes. Kohapeal piletimüük ainult sularahas pool tundi enne algust vabade kohtade olemasolul.
-Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele soodustust tõestava dokumendi esitamisel kohapeal.
-Hilinejad üritustele sisse ei pääse.
-Üritused ei ole mõeldud lastele kui ei ole märgitud teisiti.
-Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi.

 < Tagasi