Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon
R / 27.04 / 19:30

Pilet: FREE

THE SPEECH KARAOKE ACTION GROUP /FIN/ KÕNEKARAOKE ÕHTUKõnekaraoke toimib, nii nagu selle nimigi viitab, sarnaselt traditisoonilisele karaoke süsteemile. Laulu asemel saab valida kõne ning seda interpreteerida oma hääle ja intonatsiooniga. Kõnekaraoke projekt sündis karaoke tõotatud maal - Soomes.
Kõnekaraoke koosneb ajaloolistest ja kaasaegsetest, kohalikest ja rahvusvahelistest kõnedest. Kõne teemaks võib olla mis iganenes, sellegipoolest puudutab enamus kõnesid teemat - indiviid esindamas suuremat ideoloogiat. 


KÕNEKARAOKE WORKSHOP 20.04 / 16:00-19:00 + 21.04 / 14:00-17:00

Uude linna saabudes kohandab kõnekaraoke projekt end kohalike oludega. Toimub kõnekaraoke workshop, kuhu on oodatud kohalikud inimesed oma kõnedega, nii isiklike kui teiste kõnedega. Speech Karaoke Work Group aitab kohapeal luua kõne taustaks sobiva video. 

NB! Osalemiseks eelregistreeru 15.aprilliks: saal@saal.ee 


KÕNEKARAOKE ÕHTU 27.04 / 19:30

Protsessi kõrghetk on loomulilkult kõnekaraoke õhtu, mis toimub peale kohalike kõnede loomist ja karaoke programmi lisamist. Kõnekaraoke õhtul peetakse kõnesid karaokebaari lõõgastavas õhkkonnas. Õhtu jooksul on kohaletulnutel on võimalus lihtsalt kuulata või ise järgi proovida kõnekaraoke võlusid. Üritust juhib kogenud karaoke läbiviija.

Hetkel koosneb karaokelist järgmistest kõnedest: puhekaraoke_v2.pdf


THE SPEECH KARARAOKE WORK GROUP

Rühmituse taga on kunstnikud: Frank Brümmel, Krister Gråhn, Tellervo Kalleinen, Oliver Kochta-Kalleinen,Tuomas Laitinen, Carl Sebastian Lindberg, Pilvari Pirtola, Johanna Raekallio, Satu Rautiainen, Pasi Rauhala, Jyrki Riekki ja Hanna Saarikoski. Need kunstnikud tegutsevad selle nime all kõnekaraoke pidevalt laieneva projekti raames ning sealjuures ei esinda nad ühtegi poliitilis-ideoloogilist tõekspidamist.


The Speech Karaoke Work Group: Frank Brümmel, Krister Gråhn, Tellervo Kalleinen, Oliver Kochta-Kalleinen, Tuomas Laitinen, Carl Sebastian Lindberg, Pilvari Pirtola, Johanna Raekallio, Satu Rautiainen, Pasi Rauhala, Jyrki Riekki, Hanna Saarikoski

Produtsent: Helsinki Academy of Fine Arts

Toetajad: Finnish Cultural Foundation, Suomen Viron instituutti

http://ykon.org/speechkaraoke/ 

 

 

PRESS:

Bubble burtsts at Tallinn speech karaoke - Antti Järvi, Helsingin Sanomat 01.05.2012

Ringvaade - Anu Välba, ETV 26.04.2012 (alates 01:45)

 < Tagasi