Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon

Kestus: 30?

SANDRA Z

"It´s Time!"TUURIL:

5+6.06   Espaço do Tempo, Montemor-O-Novo, Montemor /POR/
26.11   SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

 

Sandra Z ja Alissa Šnaider püüavad füüsilise teatri ja kaasaegse tantsu abil purki püüda kontserdi kui nähtuse dünaamikat. Näiteks Vivaldi Nelja aastaaja esituse oma. Kuidas on nii, et pärast kontserti ei küsita kunagi, millest lugu oli või miks ühele harmooniale järgnes just see teine. Poliitilist või ühiskondlikku tagamõtet ei ole. Visuaalsed efektid on rangelt isiklikud ega ole ühelgi muul moel kirjeldatavad. On aeg. On märkamise aeg. On teiste märkamise aeg.

 

"It's Time!" esietendus suve alguses Montemor-O-Novos Portugalis ning seda on näidatud ka Uzesi festivalil Prantsusmaal ning Tanz im August festivalil Berliinis.

 

Sandra Z on vabakutseline koreograaf, lavastaja. Tantsualase hariduse omandas Fine 5 Tantsukoolis, lisaks Inglismaal Dartington College of Arts'is. Hetkeambitsiooniks on elavdada esinejate ja kriitikute omavahelist dialoogi ning uuendada lavastamistehnoloogiat nii teatris kui ka tantsus.

 

Alissa Šnaider on vabakutseline koreograaf ja tantsija. Osalenud peamiselt Saša Pepeljajevi ja Sandra Z-i töödes. 2009. aasta kevadel esietendus Šnaideri ühislavastus Jaak Printsiga (teater NO99) "Kuus reisijat".


--------------------------------------------------------------------------------

Lavastus: Sandra Z
Koreograafia: Alissa Šnaider, Sandra Z
Esitus: Sandra Z
Muusika: Taavi Tulev / Wochtzchee
Kunstnik: Tuuli Antsov
Kaasprodutsendid: Kanuti Gildi SAAL, Espaço do Tempo at Montemor-O-Novo /PRT/
Lavastus valmib koostöös LOOPING võrgustikuga ja EL Kultuuriprogrammi toetusel.
Toetaja: Eesti Kultuurkapital

 

http://breakingitstime.blogspot.com/

 < Tagasi