kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!






Märts 2009
04.03
kolmap
19:30

Triin Reemann
´Kalamees ja kurg´
ESIETENDUS!
70/120 EEK
05.03
neljap
19:30

Triin Reemann
´Kalamees ja kurg´
70/120 EEK
06.03
reede
19:30

Triin Reemann
´Kalamees ja kurg´
70/120
09.03
esmasp
19:30

suud puhtaks:
Maarin Ektermann
ja
Märt-Matis Lill
0 EEK
11.03
kolmap
19:30

suud puhtaks! ekstra:
Caroline Simon
/GER/
´Stück´
70/120 EEK
13.03
reede
19:30
Tartu Uus Teater:
Jansen & Eelmaa
´Viimased korraldused neile, keda ma kunagi armastanud olen´
70/120 EEK
14.03
laup
19:30
Tartu Uus Teater:
Jansen & Eelmaa
´Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud´
70/120 EEK
16.03
esmasp
19:30
Tartu Uus Teater:
Jansen & Eelmaa
´Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud´
70/120 EEK
19.03
neljap
16:00

uus tants 9:
Päär Pärenson
´Hädaorg´
NB! Teatrilaboris
70/120 EEK
19.03
neljap
17:00

uus tants 9:
Triin Reemann
´Kalamees ja kurg´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK
19.03
neljap
18:30
uus tants 9:
Insightout Company
& Küberstuudio

´Opus´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
19.03
neljap
20:30

uus tants 9:
Sandra Z
´Streik!´
70/120 EEK
19.03
neljap
22:00
uus tants 9:
Kann & Valkeapää /FIN/
´Lokaalis täna:
Kann/Valkeapää`
NB! baar-klubi Juuksuris
70/120 EEK
20.03
reede
14:00
uus tants 9: Ülevain,
Tõnisson, Sapas

´Kahe korruse rahvas´
NB! Kanuti Gildi SAALi stuudios
50 EEK
20.03
reede
15:00
uus tants 9:
Titova & Kangro
´Kass ennustab tulevikku inimesest paremini´
70/120 EEK
20.03
reede
16:30

uus tants 9:
Renate Valme
´Second Land´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK
20.03
reede
19:00

uus tants 9:
Fine 5 Tantsuteater
´Faasid´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
20.03
reede
22:00

uus tants 9:
Taavet Jansen
´It´s nothing really´
70/120 EEK
21.03
laup
13:30

uus tants 9:
Kati Juurik
´Sula jagu´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
21.03
laup
13:30

uus tants 9:
Jaan Ulst
´Tehniline dialoog´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
21.03
laup
15:30

uus tants 9:
Päär Pärenson
´Hädaorg´
NB! Teatrilaboris
70/120 EEK
21.03
laup
15:30
uus tants 9: Ülevain,
Tõnisson, Sapas

´Kahe korruse rahvas´
NB! Kanuti Gildi SAALi stuudios
50 EEK
21.03
laup
17:00
uus tants 9:
Nele Suisalu &
Florent Hamon
/FRA/
´Ball´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK
21.03
laup
18:30
uus tants 9:
Katrin Essenson
& Jane Saks

´Hämarad lood´
NB! teater NO99-s
70/120 EEK
21.03
laup
20:00
uus tants 9:
Tantsuteater Zick
´Hoffmann - Promenade´
NB! KUMU auditooriumis
707120 EEK
21.03
laup
22:00

uus tants 9:
Mart Kangro
´Can´t Get No / Satisfaction´
70/120 EEK
25.03
kolmap
19:30

improtest:
ERHARD HIRT
/GER/
70/120 EEK
30.03
esmasp
19:00

Tarmo Tagamets
´UMBES´
ESIETENDUS!
70/120 EEK
31.03
teisip
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
31.03
teisip
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK