kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!






2009: Märts / Aprill / Mai / Juuni /



Märts 2009
19.03.2009
neljap
16:00

uus tants 9:
Päär Pärenson
´Hädaorg´
NB! Teatrilaboris
70/120 EEK

Märts 2009
19.03.2009
neljap
17:00

uus tants 9:
Triin Reemann
´Kalamees ja kurg´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK

Märts 2009
19.03.2009
neljap
18:30
uus tants 9:
Insightout Company
& Küberstuudio

´Opus´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK

Märts 2009
19.03.2009
neljap
20:30

uus tants 9:
Sandra Z
´Streik!´
70/120 EEK

Märts 2009
19.03.2009
neljap
22:00
uus tants 9:
Kann & Valkeapää /FIN/
´Lokaalis täna:
Kann/Valkeapää`
NB! baar-klubi Juuksuris
70/120 EEK
20.03.2009
reede
14:00
uus tants 9: Ülevain,
Tõnisson, Sapas

´Kahe korruse rahvas´
NB! Kanuti Gildi SAALi stuudios
50 EEK
20.03.2009
reede
15:00
uus tants 9:
Titova & Kangro
´Kass ennustab tulevikku inimesest paremini´
70/120 EEK
20.03.2009
reede
16:30

uus tants 9:
Renate Valme
´Second Land´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK
20.03.2009
reede
19:00

uus tants 9:
Fine 5 Tantsuteater
´Faasid´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
20.03.2009
reede
22:00

uus tants 9:
Taavet Jansen
´It´s nothing really´
70/120 EEK
21.03.2009
laup
13:30

uus tants 9:
Kati Juurik
´Sula jagu´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
21.03.2009
laup
13:30

uus tants 9:
Jaan Ulst
´Tehniline dialoog´
NB! KUMU auditooriumis
70/120 EEK
21.03.2009
laup
15:30

uus tants 9:
Päär Pärenson
´Hädaorg´
NB! Teatrilaboris
70/120 EEK
21.03.2009
laup
15:30
uus tants 9: Ülevain,
Tõnisson, Sapas

´Kahe korruse rahvas´
NB! Kanuti Gildi SAALi stuudios
50 EEK
21.03.2009
laup
17:00
uus tants 9:
Nele Suisalu &
Florent Hamon
/FRA/
´Ball´
NB! Von Krahli Teatris
70/120 EEK
21.03.2009
laup
18:30
uus tants 9:
Katrin Essenson
& Jane Saks

´Hämarad lood´
NB! teater NO99-s
70/120 EEK
21.03.2009
laup
20:00
uus tants 9:
Tantsuteater Zick
´Hoffmann - Promenade´
NB! KUMU auditooriumis
707120 EEK
21.03.2009
laup
22:00

uus tants 9:
Mart Kangro
´Can´t Get No / Satisfaction´
70/120 EEK
25.03.2009
kolmap
19:30

improtest:
ERHARD HIRT
/GER/
70/120 EEK
30.03.2009
esmasp
19:00

Tarmo Tagamets
´UMBES´
ESIETENDUS!
70/120 EEK
31.03.2009
teisip
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
31.03.2009
teisip
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK

Aprill 2009
01.04.2009
kolmap
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK

Aprill 2009
01.04.2009
kolmap
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK
02.04.2009
neljap
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
02.04.2009
neljap
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK
03.04.2009
reede
19:30

diplom 2009:
Karl Saks
´Colon´id´
50/90 EEK
06.04.2009
esmasp
19:30

Tartu Uus Teater:
Andres Keil
´Elud´
70/120 EEK
07.04.2009
teisip
19:30

Tartu Uus Teater:
Andres Keil
´Elud´
70/120 EEK
08.04.2009
kolmap
19:30

IMPROTEST
70/120 EEK
08.04.2009
kolmap
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK
09.04.2009
neljap
19:30

Tartu Uus Teater:
Andres Keil
´Elud´
70/120 EEK
09.04.2009
neljap
20:30
Kaja Kann &
Juha Valkeapää
/FIN/
´Lokaalis täna: Kann/Valkeapää´
NB! baar-klubis Juuksur
70/120 EEK
23.04.2009
neljap
12:00
Eesti Kunstiakadeemia
IV Urbanistika päevad:
´TIMEWIDE: thinking the city in deep scale´
0 EEK
23.04.2009
neljap
19:30

RÄÄGIME TANTSUST:
kuidas kunst muudab maailma?
0 EEK
24.04.2009
reede
12:00
Eesti Kunstiakadeemia
IV Urbanistika päevad:
´TIMEWIDE: thinking the city in deep scale´
0 EEK
24.04.2009
reede
19:30

RÄÄGIME TANTSUST:
kus on kunst/tants 15.aasta pärast?
0 EEK

Mai 2009
02.05.2009
laup
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
03.05.2009
pühap
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
04.05.2009
esmasp
19:00

Tarmo Tagamets
`UMBES´
70/120 EEK
07.05.2009
neljap
19:30

Sandra Z
tööpealkiri:
´Kontsert´
ETTENÄITAMINE!
0 EEK
12.05.2009
teisip
19:30

suud puhtaks:
Ene-Liis Semper
& Anders Härm
0 EEK
13.05.2009
kolmap
19:30

IMPROTEST
70/120 EEK
18.05.2009
esmasp
19:30

Korfest:
diplom 2009
20.05.2009
kolmap
19:30

KorFest:
diplom 2009
23.05.2009
laup
19:30
Joonistustriennaal ´Manu Propria´:
Marten Spangberg
/SWE/
´Slowfall´
70/120 EEK
24.05.2009
pühap
19:30

KorFest:
diplom 2009
26.05.2009
teisip
19:30
KorFest:
Oksana Titova
Renate Valme
Jüri Nael
& TLÜ tantsutudengid
27.05.2009
kolmap
19:30
KorFest:
Oksana Titova
Renate Valme
Jüri Nael
& TLÜ tantsutudengid
28.05.2009
neljap
12:00

Maikellukese päevad 2009

Juuni 2009
04.06.2009
neljap
23:00
Eesti Kunstiakadeemia
II & III kursuse
stsenograafia tudengid
´Viieosaline triloogia´
50/90 EEK
06.06.2009
laup
23:00
Eesti Kunstiakadeemia
II & III kursuse
stsenograafiatudengid

´Viieosaline triloogia´
50/90 EEK