kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


28+29+30.12 / 14:00 +18:00
NB! 28.12 etendusele kell 14:00 on piletid välja müüdud!


OMAtsirkus
´Uneskõndijad´

’Uneskõndijad’ on ilus, kummastav, irooniline, humoorikas ja vahel ka õudusesse kalduv lugu inimestest, kes ei tunneta end päris hästi sobivat ühiskondlikku gruppi, milles nad igapäevaselt liiguvad. Laval olijad on kaotanud emotsionaalse seotuse end ümbritsevaga. On SINUL olnud vahel tunne, et tahaks sulgeda silmad ja kõrvad ja suu, et mitte kontrollida oma tegevust. Lihtsalt ja monotoonselt kõigutada oma keha. Joosta, kukkuda kõrgelt pehmesse pilve ja karjuda, mitte selleks, et tähelepanu võita, vaid lihtsalt lasta välja emotsioonid enda südamest ja kehast. Kui tead seda tunnet, siis oled ka sina üks meie seast - UNESKÕNDIJA.
OMAtsirkuse noored artistid kasutavad erinevaid tsirkuserekvisiite ja liikumisviise. Nad – tantsivad, kukuvad. Kiiguvad, ronivad, püüavad, lendavad, hüppavad, þongleerivad, hoiavad tasakaalu.

Lavastaja/koreograaf Kaja Kann pärjati 2005. ’Philip Morris Eesti aasta tegija’ preemiaga oma lavastuse eest ´There are Laika dogs living in Estonia´. Kaja Kann on seadnud mitmeid kaasaegse tantsu etendusi (ZUGA ühendatud tantsijad) ja tsirkuseetendusi (OMAtsirkus). ZUGA ühendatud tantsijate lasteetendus ´ZUGA lastekas´ sai Festivali Draamake eripreemia ´Publikupuudutusauhind´.

lavastaja: Kaja Kann
tsirkus artistid: OMAtsirkuse noored
tehniline tugi ja turvalisus: Margus Terasmees
kunstnik: Liina Tepand
muusika: Johann Johannsson /ISL/
hääle koolitus: Juha Valkeapää /FIN/
treenerid: Kadri Ridaste, Heidi Kann, Kaja Kann, Margus Terasmees
abilised: kõik lapsevanemad ja sõbrad
produtsent: Eksperimentaalse Liikumise Keskus
kaasprodutsent: Kanuti Gildi SAAL
kestus: 60´
pilet: 50/90
vaata järgi: http://www.youtube.com/watch?v=GccB1pUUhFM

fghm hj fghm