kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


27.09 / 19:30
hypekas logo


NELE SUISALU
’Ball’
/work-in-progress/

Seekordsel hypekal saab näha osa Nele Suisalu ja Florent Hamon'i valmivast etendusest ´Ball´, mis keskendub kahe tantsiva keha omavahelisele suhtlusele laval.

Nele Suisalu lõpetas 2005.a. TLÜ koreograafia õppetooli ning täiendas end 2007.a. esimeses pooles Montpellier' riiklikus koreograafia keskuses kaasaegse koreograafia kursusel ex.e.r.ce 07. Nüüd saab siis esmakordselt näha Nele tööd pärast Prantsusmaal oldud aega. Eelnevalt on Nele teinud erinevaid sooloprojekte ning koostööd Karmen Ongiga.

idee / esitus: Nele Suisalu
foto: Olivier Normand
kestus: 15'

jgf


CHILDREN OF AUNT RABBIT
’Antropofoobia’

utd

Ühendus Children of Aunt Rabbit (CAR) esitab töö ´Antropofoobia´. CAR on eksisteerinud eelmise aasta sügisest + ühendab ~15 Viljandis tegutsevat noort. Sõpru. Inimesi, kes saavad hästi läbi ja tahavad midagi koos teha. Teevadki. Nüüdsest on ühenduse liikmed nii TLÜ, TÜ kui TÜ VKA üliõpilased erinevatel erialadel alates saksa keelest, lõpetades tantsu ja teatriga.

tekst / idee: kadri n
teostus /esitus: Children of Aunt Rabbit: Kadri Savi v. Kati Künsar, Kadri Noormets, Maigi Varusk, Elis Sokk, Ivo Reinok
heli / valgus: Karel Kadalipp
muusika: bob marley – jammin’
kestus: 35´

hjfd

õhtu pilet: 25

jlö


hypekas on etenduste sari, mis on toimunud Kanuti Gildi SAALi loomisest alates. hypekas pakub noortele (ja mitte ainult) koreograafidele võimaluse katsetada oma ideid ning publikule ainulaadse võimaluse tutvuda Eesti tantsukunsti tulevaste tegijatega. 2007. aastal on sarja toetajaks ka Hansapanga ´Tähed särama´ projekt.