kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


26+29+30.01 / 19:30

CO’STUFF /EST-RUS/
´IN’NO’SENSE´ /esietendus!/Lavastus tegeleb iseendaks jäämise küsimusega. Kuidas vältida erinevate rollide võtmist ning enese peitmist nende rollide taha? Kuidas julgeda olla laval mina ise, oma miinuste, hirmude, päris reaktsioonidega? Kunstnikud ehitavad lavale ruumi, mille sees olles näeb  ja kuuleb publik lavalolijaid ainult nii palju, kui palju nad lasevad sellel sündida. Kuid samas arvestavad nad situatsiooniga, kus lavalolija ei kontrolli enam olukorda; kus sekkub miski, mis otsustab kunstniku eest kõik ise ära.
Noored Eesti – Vene kunstnikud otsivad vastuseid järgmistele küsimustele:

Mis juhtub siis, kui sa vaatad telekat, aga ei lülita seda sisse?
Mis saab siis, kui sa ostad karaoke CD aga ei laula selle järgi mitte kunagi?
Kuidas panna dvd mängija mängima, kui Teler elab juba ammu oma enda iseseisvat elu?
Kuidas suhtuda situatsiooni, kus keegi jälgib sind?
Kuidas reageerida sellele, et teatavad asjaolud ja olukorrad kontrollivad sinu tegemisi?
Garantiid ei anta, et vastused ka leitakse.Olga Tsvetkova sündis Jekaterinburgis ning lõpetas Jekaterinburgi Kunsti Keskuse Kaasaaegse tantsu kooli (2002) ning Moskva Pedagoogilise Ülikooli psühholoogia eriala (2005). Tantsijana on osalenud Sasha Pepeljajevi, Olga Pona, Anouk van Dijk’i projektides. Olga on võtnud osa ka Vene-USA projektis International dance collaboration Chicagos. Aastast 2002 on Pepeljajevi KINETIK/APPARATUS teatri liige ning osalenud ka Eestis hästi tuntud töödes: “Luikede järv”; “Uksed” jne. Lavastuses “Uksed” oli ta videokunstnikuks.

Natasha Fedotovskih sündis Snezinski linnas, Jekaterinburgi lähedal. Tantsijana osales trupi ‘Kippling‘ etendustes (1999-2006). On tantsinud ka Taras Burnashevi, Marion Ballesteri jt. töödes. Osales tantsijana ka Ien Mgvasung projektis ‘Dance-Traffic‘ (Keenia-Venemaa). Hetkel on sõltumatu tantsija.

Alissa Shnaider on sündinud ja kasvanud Eestis, lõpetanud Tallinna Juudi kooli. Ta on õppinud Fine 5 tantsukoolis, teinud koostööd Sandra Zanevaga ning Sasha Pepeljajeviga etenduses “Uksed”, mille eest pälvis 2005.aastal Philip Morris Eesti aasta tantsija auhinna. Hetkel on sõltumatu tantsija ja annab tantsutunde.

Co'Stuff tantsuteater moodustus aasta tagasi pärast Alissa, Olga ja Natasha esimest koostööprojekti Moskvas.

fgh

idee / lavastus / kostüümid / dramaturgia / koreograafia: Co‘Stuff
tants ja esitus: Natalia Fedotovskih, Olga Tsvetkova, Alissa Shnaider
video: Olga Tsvetkova
muusika: Membranoids
dramaturgiline abi: Aliina Astrova
tehniline juht ja külalisesineja: Revo Koplus
video ja foto: Co’Stuff, Alex, Tencu
kasutatakse katkendeid Sasha Waltzi, Jo Str¸mgreni, Iztok Kovaci, Batsheva Dance Company, Charles Linehani ja Philippe Blanchardi töödest.
kaasprodutsendid: TSEH (Moskva), Kanuti Gildi SAAL
toetaja: Eesti Kultuurkapital
kestus: 40´
pilet: 50/90.-