kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


» kolmapäev » 25.08 » 19:30 » springdance/preview/tallinn:
RenateRenate Keerd /Tallinn/‘mobile home’

Renate Keerdi tihe suhe teatriga on tuntav tema tantsutöödes. Tema etendusi on näidatud väga nimekatel festivalidel Euroopas ning see tõi kaasa Philip Morris Eesti läbilöögi auhinna 2002. Etenduses astuvad muu hulgas üles ka kaks paari veekindlaid kummikuid ja kakaopulber “Meie Mark”.

’mobile home’
koreograafia ja lavastus: Renate Keerd; tants: Renate Keerd ja Päär Pärenson; valgus: Eve Teras; muusika: The Cinematic Orchestra; Aphex Twin; Stina Nordenstrom; foto: Andres Teiss; kaasprodutsent: kanuti gildi SAAL; toetavad: Pärnu Linna Kultuuriosakond ja Kultuurkapital; kestvus: 30’Sandra Zaneva


Sandra Zaneva
/Tallinn/ ‘Gild the Pill’

Läbi Koolitantsu mitmekordse võitude ja Fine 5 tantsukooli läbilöögi teinud Sandra on kindlaks jäänud “puhtale tantsule”. Kindlameelsus on siiani end küll ära tasunud. Ja see pole tavaline soolo.

‘Gild the Pill’
koreograafia: Sandra Zaneva; tants: Alissa Šnaider (& Co); foto: Kaupo Kikas; kestvus: 15’


IvanaIvana Müller/Amsterdam/ ‘How heavy are my thoughts’

Kui rasked on siis ikkagi mõtted? Ei, tegelikult? Väga ilusti ning humoristlikult ülesehitatud etendus võib pea peale pöörata nii mõnedki arusaamad.

‘How heavy are my thoughts’
koostöös: Ivana Müller, Bill Aitchison, Nils De Coster; töös osalesid: Prof. F. Siemsen, Prof. Bojana Kunst , Prof. W.A. Wagenaar, Dr.Christian Röder, Alexandra Thiel, I.M’i 50 sõpra; foto: Nils de Coster; kaasproduktsioon: Plateaux Festival/ Mousonturm, ja Gasthuistheater, Amsterdam; kestus: 60’