kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


» tesipäev » 24.08 » 19:30 » springdance/preview/tallinn:
EikeEike Ülevain & Robert Annus /Tallinn/ ’Jätku tuleb veel kõvasti, et lage pole ees’

Kevadel menukalt esietendunud vahva ja noortepärane tantsuetendus neljale noorele meesnäitlejale. See, mis on, on praegu. Ja kõik mängib rolli: valgus, heli, lõhn, inimesed, asjad. Kõik sooritavad sama harjutust: Leida intuitsiooni null-punkt. Kuhu nad lähevad?

‘Jätku tuleb veel kõvasti, et lage pole ees’
lavastus: Robert Annus, Eike Ülevain; muusika: Robert Annus; esitus: Martin Mill, Johannes Naan, Karl Annus, Albert Kampus; foto: Robert Annus; kaasprodutsent: kanuti gildi SAAL; toetaja: Kehrwieder; kestus: 45’


Mairika PlaksoMairika Plakso /Tallinn/ ‘-‘

Mairika Plakso nimetu sooloetendus tegeleb ruumiga ning inimesega selles. See on tähelepanu äratanud nii siin kui sealpool piiri: viimati oli ta kutsutud ainsa Eesti esindajana osalema Berliini tantsufestivalil CONTEXT#1.

„-“
tants, lavastus, koreograafia: Mairika Plakso; foto: Andres Teiss
kaasprodutsent: kanuti gildi SAAL; kestus: 20’Lito Walkey
Litó Walkey
/Vancouver-Berliin/‘wings raised to a second power’

See on võimalus enesest vabanemiseks. Kreeka kanada päritolu Litó Walkey soovis luua soolo iseendast eraldi seisvast ilust. Litó tegi koostööd kaheksa erineva teatri inimesega ning igast kohtumisest sündis tants. Litó esitab neid tantse juhuslikes kolmik blokkides, eelnevalt kaarte pannes. Palun kuula ta kutsub sind vaatama nagu sa kuulaksid.

koreograafia ja tants: Litó Walkey; koostöös: Lucas Condro, Paz Rojo, Matt Voorter, Frans Poelstra, Carlos Pez, Katalina Mella Araneda, Sabina Holzer, Katarina Schrott; muusika ja foto: Boris Hauf; kestus: 40’