kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!

tele2_valgustab

22.07-04.08

COLINA LAB TALLINN

COLINA (Collaboration in Arts) on erinevate kunstiliikide mänguväljak, koht spetsiifiliste keelte vaheliseks ristumiseks, eesmärgiga suhestada ja ümber mõtestada “kunstilise objekti” ideed kaasajas.
COLINA võrgustik loodi 2004. aasta varasuvel tuntud Portugali koreograafi-lavastaja Rui Horta eestvõttel. Võrgustikku kuuluvad Rui Horta / Centro Coreográfico de Montemor-o-Novo (Montemor-o-Novo), DanceCity (Newcastle), TanzHaus NRW (Düsseldorf), GRAN (Aarhus), Théâtre les Bernardines (Marseille) ja Kanuti Gildi SAAL.

COLINA on mõeldud nii juba tuntud loojatele kui noortele kunstnikele. Ta toob kokku inimesed, kes soovivad teadmiste vahetust ning piireületavaid eksperimente, aga ka need, kes on huvitatud võtma riske, lõhkuma piire ning seadma harjumuspärase küsimärgi alla. Teadlased ei tule kunagi välja lõplike lahendustega teaduslikele probleemidele ilma tõsise ning hästi finantseeritud uurimustöö ning arengutööta. Me usume, et kunstnike töö on ära teeninud samasugused investeeringud.

COLINA põhimõte on investeerida inimestesse.
23.07-05.08 toimuv Colina Lab Tallinn toob kaheks nädalaks kokku 24 kunstnikku Eestist, Saksamaalt, Portugalist, Taanist, Inglismaalt, Prantsusmaalt ja mujalt.
Tallinna labori kuraatorina tegutseb Viinis elav sakslanna Silke Bake. Projekti saad igapäevaselt jälgida: www.colinatallinn.com


add erg 

tyj  asd erh

yj yj

CCF kulka xcfg 

cxg