kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


21.05 / 19:30

fgn

Diplom 2008

KRISTIINA PAUR ´Dance Is Life´

tantsijad: Ingrid Kurgjärv, Sigrid Kurgjärv, Veronika Vallimäe, Külli Bekker, Endro Roosimäe, Simo Kruusement, Jegor Zadoya ja Kasper Koodi
juhendaja: Jüri Nael
kestus: 20´

Lavastus räägib proovisaalis toimuvast. Uurimustöö teemaks on, kuidas lavastada soolot, duetti, triot jne.

Koreograaf on tegelenud 10 aastat balletiga - lõpetanud Fouette Balletikooli. Lõputöö on tema üks esimesi suuremaid lavastusi.

sfhf


LIINA-KARINA MIKKOR ´Üksi(k)ongi´
*videoülesvõte tantsuetenduses Üksi(k)ongi Patarei vanglas mais 2007

Esitajad: Maarja Pärn, Teele Ude, Ülle Toming, Karmen Ong, Kaidi Udris, Ingrid Kurgjärv, Liis Mägi, Alar Agukas, Egor Zadoya, Mall Järvela, Mari-Liis Pruul, Irina Krotova
valvurid: Madis Mikkor, Karol Ahja, Allar Läll, Liina-Karina Mikkor
tehnilised lahendused: Lauri Sepp (Von Krahli Teater)
valgus: Rainer Fogel (Eesti Riiklik Nuku- ja Noorsooteater) Muusikalise kujunduse juhendaja: Ardo Ran Varres

Grupi ja üksikisiku enesemääratlus. Üksildus ja üksindus. Eneseks jäämine ka ekstreemsetes oludes. Ellujäämine. Inimene on üks imeline olend, ka kõige raskemates oludes on ta võimeline kohanema ja tundma. Tegemist on interaktiivse etendusega, kus publikul on võimalik valida jälgimise rada.

Etendus toimus kuraatorprojekti (kunstide festivali) Ahne 2007 raames 7.-25. mai 2007 Patarei Kultuuripargis.N / 15.05 / 19:30
L / 17.05 / 19:30
K / 21.05 / 19:30
R / 23.05 / 19:30
L / 24.05 / 19:30
KorFest:

Festival KorFest toimub esimest korda ning on loodud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna tudengite ja vilistlaste loomingu ning tegevuse laiemaks tutvustamiseks.
Festivali kavas on lisaks bakalaureuseõppe lõpuetendustele ka Soome koreograafi/kunstniku Maija Mustoneni kohaspetsiifiline tantsuetendus magistriõppe üliõpilastega, koreograafia osakonna I ja II kursuse lühitööde valik ja tantsuteater Tee Kuubis etendusõhtu.
Enne ametlikku festivali avamist toimub ka nö. offprogramm, mille ideeks on koreograafia osakonna vilistlaste või magistrantuuri üliõpilaste loomingu tutvustamine erinevate koolinoorte koosseisudega, juhtides tähelepanu noorte eelkoolituse olulisusele enne sisseastumiseksameid ülikooli tantsuerialale.

toetajad: Eesti Kultuurkapital, Tallinna Ülikool, Olympic Casino
produtsendid: Tallinna Ülikooli koreograafia osakond, tantsuteater Tee Kuubis

www.tlu.ee/korfest