kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


18.02 /19:30 KanutiGildi SAALi lounge
jlö
TAAVET JANSEN ´random drummer´

videot ´random drummer´ võiks lugeda kui la:v-sto:rit. tundmatu kunstnik on joonistanud seintele organoidseid märke ja esitanud mitu statementi. ma ei ole irooniline, see lugu on tõepoolest romantiline. alica, i miss you! ma tahaksin teada, milline see alica on. ma arvan, et ta on ilus vene tšikk. sellest piisab, et ma tahan olla romantiline samas vaimus, mis siis, et elektroonika on vahel.
andreas w

Taavet Jansen on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli koreograaf-tantsijana. Mõnda aega oli ta Moskvas Sasha Pepeljajevi Kineetilises Teatri trupi liige. Seejärel lõi ta koos Katrin Essensoniga loomingulise ühenduse S.P.A, mille tulemusena sündis mitmeid ühisetendusi. Videokunstnikuna on ta teinud koostööd nt. Eesti Tantsuagentuuri, Von Krahli Teatri, Kanuti Gildi SAALi, Ugala Teatri jpt. Taavet on loonud mitmeid lühitantsufilme, videoinstallatsioone ning osalenud paljudes tantsuprojektides. Hetkel õpib Taavet Hollandis multimeediakunsti.

video, programmeerimine, heli: Taavet Jansen
kestus: 5´
pilet: 5.-

jlö


TEISE KORRUSE FILMID
 on Kanuti Gildi SAALi uus filmisari, mille eesmärgiks tutvustada filme mis ei mahu kinosaalidesse. Sarja kuraatoriks on Tencu ning linastused saavad teoks SAALi teise korruse koridoris kuhu mahub suhteliselt vähe inimesi.