kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


K / 17.12 / 19:30

it


RAINER JANCIS

hj

Jancis esitab omaloodud 7-keelsel fretless elektrikitarril meditatiivset polürütmilist skaalaimprovisatsiooni. Sellist kitarri mängib Jancis juba aastast 1996 ja on varem analoogsete soolo kontserditega esinenud Lissabonis, Oslos, Berliinis, Riias, Pariisis ja New Yorgis.

Rainer Jancis on alternatiiv-häälestustele keskendunud eesti muusik, kes kasutab nii omaloodud kui juba tuntud häälestussüsteeme. 1999-2003 elas ja töötas ta Berliinis. 90. aastate keskpaigast on ta mänginud improvisatsioonilist muusikat ja esinenud oma soolokavade ja rahvusvaheliste kollektiividega Skandinaavias, Euroopas ja USAs. Jancis on teinud palju muusikat kinole (R. Vilbre "Mina oli siin", J.Toomiku "Armulaud", valmiv R. Merivoo "Buratino" jt) ja teatrile. Seotud tihedalt ansambliga “Metro Luminal”.

muusika: Rainer Jancis
kestus: 60’
pilet: 70/120.-
http://rainerjancis.image.ee/

mj

IMPROTEST on Kanuti Gildi SAALi, MKDK ja U.L.A. Jazzi kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt. Sarja kontserdid toimuvad alates 2005.aastast, kord kuus jaanuarist maini ja oktoobrist detsembrini. Sarja toetab Tallinna Kultuuriväärtuste Amet ja Kultuurkapital. Kuraatorid: Mart Soo ja Taavi Kerikmäe.
NB! Jaanuari ja veebruari esinejad selguvad jaanuaris 2009. Täpsemaks infoks jälgige meie kodulehekülge www.saal.ee