kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


16.10 / 19:30

jlö


ROLAND SEER, KRISTO KOOSKORA ´LÜHIS´

filmi autorid: Roland Seer, Kristo Kooskora
tehnika:2D
valminud: 2007
kestus: 9'

Ekraanil jooksevad üheaegselt kahe autori filmid. Film on valminud Tartu Kunstikooli lõputööna.

Lisaks Tartu Kunstikooli lõpetamisele on Roland Seer lõpetanud ka Pühajärve põhikooli. Kristo Kooskora vanaisa ja vanaema aga elavad Valgas Kristo värvitud oranžis majas.

hgj

EPP KUBU ´PENSIONIPÄEV´

filmi autor: Epp Kubu
žanr: lühifilm
valminud: 2007
kestus: 6'

`Ma läksin kunagi poodi, ja siis mul oli kaasas viis krooni. Ma ostsin viie krooni eest kolm ühekroonist pulgakommi. Ja poemüüa küsis: `Kui palju sul raha alles jääb?` Ja ma vastasin:` Üks kroon!` Poemüüja ütles: `Ei jää üks kroon! Kas sa ei oska arvutada? Jääb kaks krooni!` Ja siis ma ütlesin:´Ah, ma pole arvutamises kuigi hea.`

Epp Kubu on õppinud stsenograafiat Eesti Kunstiakadeemias ja Läti Kunstiakadeemias. Hetkel õpib Eesti Kunstiakadeemia interdistsiplinaarsete kunstide magistrantuuris. Ta on töötanud maasikakorjajana, garderoobitädina, piletikontrolörina, laotöötajana, galeriis müüjana, muruniitjana, tantsijana, õhtujuhina, abimehena, rahvaluule korjajana, kinobussis õpetajana, video monteerijana, filmi ja teatri kunstnikuna.

vb

õhtu pilet: 15

´Teise korruse filmid´ on Kanuti Gildi SAALi uus filmisari, mille eesmärgiks on tutvustada filme, mis ei mahu kinosaalidesse. Sarja kuraatoriks on Tencu ning linastused saavad teoks Kanuti Gildi SAALi teise korruse koridoris, kuhu mahub suhteliselt vähe inimesi.

Filmi näitamise soovist teatada  tkf@tants.eeujhgc