kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


12.01 / 19:30

COLINA PROJEKTID

9.detsembril lõppes Aarhusis (Taani) viimane COLINA laboratoorium ning koos sellega ka kogu 2,5-aastane projekt.
COLINA (Collaboration in Arts) on erinevate kunstiliikide mänguväljak, koht spetsiifiliste keelte vaheliseks ristumiseks, eesmärgiga suhestada ja ümber mõtestada ´kunstilise objekti´ ideed kaasajas.
COLINA on mõeldud nii juba tuntud loojatele kui noortele kunstnikele. Ta toob kokku inimesed, kes soovivad teadmiste vahetust ning piireületavaid eksperimente, aga ka need, kes on huvitatud võtma riske, lõhkuma piire ning seadma harjumuspärase küsimärgi alla.

COLINA võrgustikku kuuluvad Rui Horta / Centro Coreográfico de Montemor-o-Novo (Montemor-o-Novo), DanceCity (Newcastle), TanzHaus NRW (Düsseldorf), GRAN (Aarhus), Théâtre les Bernardines (Marseille) ja Kanuti Gildi SAAL. Meil toimus COLINA laboratoorium juuli-augusti vahetusel kahe nädala jooksul.
Kokku osales 6 laboratooriumis ligi 140 kunstniku 15 riigist. Eestist osales kokku 22 koreograafi, tantsijat, videokunstnikku, muusikut, kunstnikku, arhitekti jne.

12. jaanuaril oleme kõik osalejad kutsunud SAALi, kus tulevad esitamisele COLINA laborites sündinud lühifilmid ja muud projektid. Loomulikult on oodatud ka teised huvilised ja sisse pääseb tasuta.

Oma projekte näitavad-tutvustavad: Raul Keller, Katrin Essenson, Liina Keevallik-Taavi Kerikmäe, Ester Faiman, Oksana Titova.

www.colinatallinn.com / www.colinaaarhus.com / www.colina2006.com / www.colina2005.com / www.colina2004.com  / www.colinamarseille.com


yj    erh   asd   erg   tyj  yj

   cxg      kulka   add   xcfg