kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


08.01 / 19:30

hypekas logo

SANDRA Z ´PUZZLE´

`PUZZLE` on esimene ´Doom teatri´ lavastus. ´Doom teater´ ehk maakeeli viimsepäeva teater erineb tavateatrist sellepoolest, et kui muidu jäetakse kodused mured ja emotsioonid lava taha, siis nendes etendustes tuuakse lavale. Seega on kõik etendused kordumatud, kordub vaid eelnevalt paika pandud süþee. Nimetus viimsepäeva teater tulebki sellest lähtuvalt, et iga etendus on justkui sinu viimane võimalus olla koos kõigi oma murede ja õnnedega... Tavateatris süüakse SINA tavaliselt välja. Mängid klouni ka vaatamata sellele, et vanaema kodus vähki suremas on... kasvõi. Etendust ennast kirjeldab kõige paremini pealkiri.

Sandra Z on õppinud Fine 5 tantsukoolis ja Inglismaal Dartington College of Arts’is ning loonud väiksemaid ja suuremaid etendusi.

NB! Etendus on alla 18. aastastele keelatud ja nõrganärvilistele ei soovitata.

idee / koreograafia: Sandra Z
lavastus / esitus: Kadri Salu, Raivo Jaanso
kestus: 40´
pilet: 25.-


HYPEKAS on etenduste sari, mis on toimunud Kanuti Gildi SAALi loomisest alates. Hypekas pakub noortele (ja mitte ainult) koreograafidele võimaluse katsetada oma ideid ning publikule ainulaadse võimaluse tutvuda Eesti tantsukunsti tulevaste tegijatega. Lisaks on see hea võimalus juba tuntumatel tegijatel eksperimenteerida. Sarja toetab Kultuuriministeerium ja www.criticaldance.com

yj