kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!

tele2_valgustab

Laupäeval 5. novembril kell 19.30

SARALUNDEN
´Sweet Beat Tour´


“Sweet Beat Tour” on muusikaline performance, mille Saralunden on loonud koos kitarristide ansambliga Tallinnast spetsiaalselt NU Peformance Festivali jaoks.

Saralunden on nimi, mida kunstnik Sara Lunden kasutab oma esinejanimena. Ta hakkas muusikaga tegelema 1998. aastal ja on nüüdseks välja arendanud isikupärase stiili, kus segunevad väga unikaalsel viisil eri žanreid nagu disko, šlaager, šansoon ja elektro. Oma performance´ides
kasutab ta sageli lavastuslikke elemente nagu näiteks meeskoor, mis loob tausta tema hõredale ja melanhoolsele häälele. Ta on välja andnud vinüülplaadi “Turn me over to the Devil” 2000. aastal, singli “This is not Desire”, 2001. aastal ning Lobotom Recordsi kaubamärgi all esikalbumi “I will sun and spring you down” 2003. aastal.
Tema teoseid on kahel korral näidatud ka Tallinnas. 2004. aastal esines ta Tallinna Kunstihoones performance´iga “I took hormones to become a man” ja tema fi lme nagu “Deadly Boring” (2001) ja “She is Dead” (2002) näidati ürituse 1+1=1 raames samal aastal kinos “Sõprus”.

saralunden   saralunden