kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


05.04 / 19:30

jlö


RAGNAR NELJANDI ´Neljapäev´

Olles üle elanud mitmeid intsidente, saab tegelane lõpuks aru, kes ta selline tegelikult on.

Ragnar Neljandi lõpetas 1998. aastal Lasnamäe Üldgümnaasiumi tele- ja raadiožurnalistika kallakuga klassi. Õpingud Pedagoogika Ülikoolis film-video erialal jäid lõpetamata ja aastast 1998. osalenud operaatori assistendina paljudes Nukufilmi filmides ning viimased 4 aastat töötanud nii mängufilmide kui Nukufilmi animafilmide operaatorina. ´Neljapäev´ on esimene animafilm režissöörina.

filmi autor: Ragnar Neljandi
muusika: Georg Gurjev, Evestus (Vaultec Productions)
tehnika: 2D
valminud: 2006
kestus: 5´

fh
MARTIN OJA, KUDRUN VUNGI ´Varjude maa´
 


Varjude Maaks hüütakse kohta, kus kasvavad vihmavarjud. Selles paigas kontrollib elu veider taevane masinavärk, mis vajutab oma pitseri nii värvide kui rütmide näol. Mida peab tegema, et häirida pilvede lõputut kulgu ja meelitada välja esimesed vihmapiisad?


Martin Oja
kirjutab ja paneb liikuma pilte ja helisid. Õppinud Tartus kirjandust ja semiootikat, huvialadeks filmiteooria ning ökoloogia. Praegu õpib semiootika magistriõppes. Kirjutanud filmikriitikat, tõlkinud ühtteist ja avaldanud luulekogu (2004).
Kudrun Vungi on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli mööbli kujundamise ja restaureerimise erialal, hetkel õpib Tallinna Ülikoolis magistriõppes. On olnud tegev Tartu Üliõpilasteatris. Huvitatud animatsioonist ja disainist. Eelmisel aastal võttis osa NAFF festivalist Tartus lühifilmidega "Varju tee", "Salaja saabus" ja "Kotlet".


filmi autor: Martin Oja
stsenaarium: Kudrun Vungi
muusika: Pastacas
tehnika: 3D
valminud: 2006
kestus: 6´

0

ELINA BEEKMANN, ANASTASSIA KOVÕTSHKA, LAURA KÕIV, URSULA VANAMÖLDER
     ´1/4´ 


Nelja aastaja, nelja ajastu piksillatsioon, mis sai alguse Vivaldi nelja aastaaja muusikast. Inspiratsioon tuli nelja eri tüüpi tüdruku sümbioosist. Ursula, Laura, Elina ja Anastassia EKA stsenograafia III kursuselt Trummimehe tühi voodi fantaasiaga.


filmi autorid: Elina Beekmann, Anastassia Kovõtshka, Laura Kõiv, Ursula Vanamölder
operaator: Urmas Jõemees
muusika: Tencu & Antonio Lucio Vivaldi
trummidel: Karlis Goldstein
toetasid: EKA, Nukufilm, Vene Teater, Eesti Draamatear
tehnika: piksillatsioon
valminud: 2007
kestus: 2 ´


0

õhtu pilet: 13

´Teise korruse filmid´ on Kanuti Gildi SAALi uus filmisari, mille eesmärgiks tutvustada filme, mis ei mahu kinosaalidesse. Sarja kuraatoriks on Tencu ning linastused saavad teoks SAALi teise korruse koridoris, kuhu mahub suhteliselt vähe inimesi.