kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


N / 04.12 / 19:30
hypekas logo

ALISSA SHNAIDER & JAAK PRINTS
ANU VASK
ANNIKA VIIBUS


ALISSA SHNAIDER & JAAK PRINTS “Kuus reisijat“

Kuus reisijat satuvad ühel ajal samasse kohta, lennujaama. Kõigi lennud on edasi lükatud. Iga tunniga kaob lootus, et üldse kunagi mõni lend toimuks või et nad üldse kunagi jõuaks oma elureisi sihipunkti. Nad on sunnitud olema koos ja peavad koos ootama lende, mida võib-olla kunagi ei tulegi. Olukord on kurb, vahel absurdne, vahel lootusetu, kuid nad peavad kuidagi koos существовать.

Alissa Shnaider on vabakutseline tantsija. Õppinud Fine 5 Tantsukoolis. Osalenud Sasha Pepeljajevi ja Sandra Z lavastustes ning kuulub tantsuteatrisse Co'Stuff. Lavastamisega tegeleb esimest korda.
Jaak Prints lõpetas 2004. aastal EMTA Kõrgema Lavakunstikooli, 2005. aastast töötab näitlejana teatris no99. 2007. aasta jaanuaris esietendus Nukuteatri noortestuudios tema lavastus „Karaoke“.

idee / lavastus: Alissa Shnaider & Jaak Prints
laval: Ketter Habakukk, Rea Lest, Kerttu Veske, Ivar Murd, Simeoni Sundja, Jürgen Klemm
kestus: 30’

dfg


ANU VASK

2. kursuse koreograafiatudengid Tallinna Ülikoolist. Nende lühitööd Anu Vase antud ülesannetele. Erinevad inimesed, nende laval liikumiseks muutuvad isiksused. Ideid ja teemasid seinast seina.

Anu Vask lõpetas Viljandi Kultuuriakadeemia tantsuosakonna. Hetkel on ta Tallinna Ülikooli koreograafia-osakonna magistritudeng ja õppejõud.

ülesanded: Anu Vask
laval: Tiina Rootamm, Valeria Milova, Kasper Kroodi, Kristina Raja, Christin Lunts, Sandra Palm, Rauno Zubko, Kadri Noormets, Marko Kiigajaan, Kristiina Kapper
kestus: 35’

g


ANNIKA VIIBUS  “Pâdõ  ka  měg”

 “Mul on veel teinegi nägu peale esimese. Ning ehk veel kolmaski...” (Nietzsche)

Annika Viibus on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsuüliõpilane.

koreograaf:  Annika Viibus
tantsijad:  Laura Tikan, Helen Solovjev, Annika Viibus
muusika: Yggdrasil, J.Satriani, C. Puntinâce
kestus: 10’

õhtu pilet: 25.-