kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


4.04 / 19:30

RUHRPOTT FESTIVAL:
MOUVOIR / Stephanie Thiersch
/Köln/
´Under green Ground´

Maailm kui pilt ja kujutlus: meediaajastul ei ole olemas vahendamata Mina. Eeskujud määravad meie identiteeti ja meie mõtlemist. Ometi loob võimalike rollide mitmekesisus uue, omalaadse vabaduse. Kölnist pärit koreograaf ja meediakunstnik Stephanie Thiersch uurib koos oma loomingulise partneri ja tantsija Alexandra Naudetiga etenduses ´Under Green Ground´ idee ja liha komplitseeritud koosmängu, naiseliku keha pildimälu. Iroonilisel kombel katkestab vahelduvaid eneselavastusi visalt tegutsev tehnikute meeskond. Eriti naissoost lavameister ilmutab end peategelastele ähvardava konkurendina, kuni lõpuks tuustid lendavad.

Stephanie Thiersch õppis romaani ja inglise filoloogiat ja meediateadust ning läbis paralleelselt klassikalise ja moderntantsu koolituse. Ta on olnud erinevate vabakutseliste tantsu- ja teatritruppide liige. 1997.a. asutas ta trupi MOUVOIR ning sellest alates on sündinud mitmeid töid tantsu ja teatri ning meedia ja videokunsti piirimail. Trupp on mitmete töödega esinenud rahvusvahelisel areenil.

Koostöös Kanuti Gildi SAALi ja tanzhaus nrw-ga.
Etendust esitletakse Eestis festivali RUHRPOTT raames ning see on osa Saksamaa EL-i eesistumise kultuurilisest raamprogrammist.
RUHRPOTT toetajad: NRW liidumaa riigikantselei, EV Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Kultuurkapital, Goethe Instituut Tallinn, Tartu Saksa Kultuuri Instituut, Tartu LV Kultuuriosakond

kontseptsioon/koreograafia: Stephanie Thiersch
koreograafia/tants: Alexandra Naudet
tehniline juht: Ansgar Kluge
lavameister/tants: Agustina Sario
valgustehnika: Thomas Grzegorcyzk
dramaturgiline kaastöö: Andrea Heller
valgusdisain/lavakujundus: Ansgar Kluge, Stephanie Thiersch
produktioonijuht: Christine Florack
produktsioon: MOUVOIR.
kaasprodutsent: tanzhaus NRW
koostöös: koelnertanzagentur e.V., Ministery of Urban Development, Sports and Culture NRW, Kulturamt Stadt Köln ja SK Stiftung Kultur Köln
kestus: 75´
pilet: 70/120 Tallinnas
pilet: 50/90 Tartus
vaata ka: www.ruhrpott.ee / www.mouvoir.de

* NB! 2.04 /19:00 Tartu Sadamateatris

dfg


gm   ghm   hgm


ghm   ghm   ghm