kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!


02.05 / 19:30
jlö


MADIS KATZ ´EI MIDAGI ERILIST´

Käepärane viis pealiskaudsusest pääseda on teha asju aeg-ajalt ka tegelikult. Kohe hakkab natuke parem, ausalt. Kui see film ärgitab kedagi kirjutama, oma käe ja ajaga, on see parim, mis saab juhtuda. Kui mitte, siis ta ei ole nii pikk, et mul vaataja raisatud aja pärast süümepiinu tekiks.

Madis Kats õpib Tartu Kõrgemas Kunstikoolis fotograafiat. Niikaua, kuni taevas kaela ei kuku, on kõik korras.

filmi autor: Madis Kats
žanr: lühifilm
valminud: 2007
kestus: 3´

fghm

K_LEV VAPPER ´TO HAVE A BEER´

Kihud, ihad, mõnupunktid – oh milline õndsus, milline õndsus kui ühtäkki tajume, et see, mis meil parasjagu peos istub, ongi nende ühine pult, päästik ja vallandaja. Selle kuke tõmbad ikka mõnuga vinna ja klõbistad palju jaksad, või mis?!
/alla 18 a. ei ole soovitatav, või siis ainult koos vanematega!/

K_lev Vapper hakkab 15. juunil 2007. aastal Tartu Kõrgemas Kunstikoolis (TKK) fotograafia eriala lõpetama. Kuna diplomitöö kaitsmise akt on ühtlasi ka tema lõputöö, olete oodatud Vapperit sel päeval TKK hoovi valjuhäälselt toetama ja kaitsma. Õpingute ajal on ta valmistanud mõnegi lühifilmi, osalenud mitmetel ühisnäitustel ning korraldanud isikunäitusi ja -projekte. Neist sensatsioonilisemad on vast 2004. aasta ametlik personaalnäitus Toompeal nn miljonipeldikus ning 2006-2007. aasta projekt „Kaunistagem Eesti kojad savisaare pildiga!“, mille käigus Edgar Savisaar elavaks kunstiteoseks muutus.

filmi autor: K_lev Vapper
žanr: lühifilm
valminud: 2007
kestus: 2´

hg

KAISA EICHE ´KODUVIDEO´

Sõitsin moekunstniku Triinu Pungitsaga Moskva moe tippsündmusele Russian Fashion Week. Suurlinna vaksalist istusime taksosse ja mina panin kaamera käima - iial ei tea, mis juhtuma võib hakata...

Kaisa Eiche on viimaseid kuid Tartu Kõrgema Kunstikooli fototudeng. Filmi puhul ärritab mind klassikaline ülesehitus. Pikk eelmäng, orgasm ja sigaret.

filmi autor: Kaisa Eiche
žanr: dokumentaalfilm
muusika: Michael Jackson
valminud: 2007
kestus: 11´

j

õhtu pilet: 16.-