kava
tulekul
arhiiv
saal
piletid
liitu
tunnid
tuurid
tants.ee
toetajad
kontakt
tsoon
UUS TANTS 9
tule vabatahtlikuks!

tele2_valgustab

01.03 / 19:30

Quatre a Quatre
´EAU FORTE´ /FRA/


Michele Véronique (viiul, hääl)
Agnes Binet (akordion)
Jean Bolcato (kontrabass, hääl)
Christian Rollet (löökpillid)

Muusika, mida siin täna esitatakse, on ebatõenäoliste, samas ka vältimatute kohtumiste vili. See peegeldab täielikult maailmas valitsevat hetkeseisu, mil üha rohkematel muusikutel on võimalik ühendada arvukaid stiile, ilma et neid midagi takistaks ja piiraks. Seda seetõttu, et tehnoloogilised arengud on nähtavalt kaasa aidanud ideede ja neid väljendavate inimeste ringlusele. Pole ime, et paljud edukaimad muusikaprojektid (siinkohal ei pea ma silmas pinnapealseid meelelahutusprogramme globaalse turu jaoks) on just nende töö, kes on piisavalt uudishimulikud, seiklusjanulised ja hoolivad, et pakkuda meile oma isiklik nägemus, mis jääb mineviku mudelite suhtes küll austavale seisukohale, kuid kinnitab oma ainulaadsust ja vabastab kujutlusvõime.
Kui initsiatiiv tuleb kahe muusiku poolt, kes on küllalt lähedased oma vaimus ja kindlad oma projekti sobivuses, et pakkuda seda kahele pioneerile, kes otsivad kujuteldavat folkloori, siis on enam kui kindel, et selle järgneb reis heas seltskonnas, reis läbi aja ja ruumi, reis, kus saab jagada avastusrõõmu. Meie mõtted on täis kujutisi ja sügaval meie sees peitub teadmine väikesest hubisevast leegist: see on lootuse, intelligentsi ja südameleek.

Kontsert toimub kontserdisarja IMPROTEST raames Eesti Kontserdi korraldusel, koostöös Prantsuse Kultuuriinstituudi ja Soome-Prantsuse agentuuriga “Vapaat äänet” / ”Voix et sons libres”.

Piletid: 80/120 müügil Eesti Kontserdi kassas ning pool tundi enne algust kohapeal
www.concert.ee

IMPROTEST on Kanuti Gildi SAALi, MKDK ja U.L.A. Jazzi kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt.

 ef   af 

ef